MÓNACO. 1 Franco (Ae-Al. 3,83g/23mm). 1924. Poissy. Luis II. (Km#111). MBC+/EBC-.
MONACO. 1 Franc (Ae-Al. 3.83g/23mm). 1924. Poissy. Louis II. (Km#111). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Lote 2258