2235 | Monedas Extranjeras

MÉXICO. 8 Reales (Ar. 27,08g/39mm). 1901. México AM. (Km#409.2). MBC+. Bonita Pátina.

flag_en MEXICO. 8 Reales (Ar. 27.08g/39mm). 1901. Mexico AM. (Km#409.2). Good Very Fine. Nice patina.

Lote 2235