FRANCIA. 1 Franco (Ar. 5,02g/23mm). 1888. París A. (Km#822.1). EBC-. Preciosa pátina.
FRANCE. 1 Franc (Ar. 5.02g/23mm). 1888. Paris A. (Km#822.1). Almost Extremely Fine. Beautiful patina.
Lote 2134