1824 | Monedas Extranjeras

ANTILLAS HOLANDESAS. 10 Gulden. (Ar. 25,14/38mm). 1978. (Km#20). EBC+. Leves rayitas.

flag_en NETHERLANDS ANTILLES. 10 Gulden. (Ar. 25.14/38mm). 1978. (Km#20). Good Extremely Fine. Slight scratch.

Lote 1824