ALFONSO XIII (1885-1931). 2 Pesetas. (Ar. 10,14g /27mm). 1905 *19-05. Madrid SMV. (Cal-2019-88). EBC/EBC+. Espectacular pátina.
ALFONSO XIII (1885-1931). 2 pesetas. (Ar. 10.14g /27mm). 1905 *19-05. Madrid SMV. (Cal-2019-88). Extremely Fine/ Good Extremely Fine. Spectacular patina.
Lote 1542