1395 | Monarquía Española

ISABEL II (1808-1833). 4 Reales (Ar. 5,82g/23mm). 1841. Sevilla RD. (Cal-2019-479). MBC+/EBC-

flag_en ELIZABETH II (1808-1833). 4 Reales (Ar. 5.82g/23mm). 1841. Sevilla RD. (Cal-2019-479). VBM +/ Almost Extremely Fine

Lote 1395

Puja inicial 90€