ISABEL II (1833-1868). 8 Maravedís. (Ae. 10,40g/28mm). 1843. Jubia. (Cal-2019-110). MBC+/EBC-.
ELIZABETH II (1833-1868). 8 Wonders. (Ae. 10.40g/28mm). 1843. Jubia. (Cal-2019-110). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Lote 1363