1342 | Monarquía Española

FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.92g/39mm). 1818. Sevilla CJ. (Cal-2019-1419). Busto laureado. MBC/MBC+. Pátina.

flag_en FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.92g/39mm). 1818. Sevilla CJ. (Cal-2019-1419). Laureate bust. Very Fine/ Good Very Fine. Patina.

Lote 1342

Puja inicial 150€