JOSÉ NAPOLEÓN (1808-1813). 4 Reales. (Ar. 5,84g/26mm). 1810. Madrid AI. (Cal-2019-14). MBC. Bonita pátina.
JOSEPH NAPOLEON (1808-1813). 4 Reales. (Ar. 5.84g/26mm). 1810. Madrid AI. (Cal-2019-14). Very Fine. nice patina
Lote 1281