CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26,46g/39mm). 1806. Guatemala M. (Cal-2019-901). MBC. Oxidaciones. Pátina rojiza.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.46g/39mm). 1806. Guatemala M. (Cal-2019-901). Very Fine. Oxidations. Reddish patina.
Lote 1241