1223 | Monarquía Española

CARLOS IV (1788-1808). 1/2 Real (Ar. 1,69g/16mm). 1801. México FT. (Cal-2019-287). EBC. Oxidaciones. Bonita pátina.

flag_en CARLOS IV (1788-1808). 1/2 Real (Ar. 1.69g/16mm). 1801. Mexico FT. (Cal-2019-287). Extremely Fine. Oxidations. nice patina

Lote 1223

Puja inicial 90€