FERNANDO VI (1746-1759). 2 Reales. (Ar. 6,54g/26mm). 1753. México M. (Cal-2019-294). MBC+. Pátina oscura.
FERDINAND VI (1746-1759). 2 Reales. (Ar. 6.54g/26mm). 1753. Mexico M. (Cal-2019-294). Good Very Fine. dark patina
Lote 1172