FELIPE V (1700-1746). 1 Treseta. (Ae. 2,49g/22mm). 1710. Valencia. (Cal-2019-9). MBC+/EBC-. Bonita pieza.
PHILIP V (1700-1746). 1 Threesome. (Ae. 2.49g/22mm). 1710. Valencia. (Cal-2019-9). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. nice piece
Lote 1140