FELIPE III (1598-1621). 8 Maravedís (Ae. 6,69g /27mm). 1620. Segovia. (Cal-2019-341). MBC+/EBC-. Oxidaciones.
PHILIP III (1598-1621). 8 Maravedís (Ae. 6.69g /27mm). 1620. Segovia. (Cal-2019-341). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Oxidations.
Lote 1073
Puja inicial 25€