1073 | Monarquía Española

FELIPE III (1598-1621). 8 Maravedís (Ae. 6,69g /27mm). 1620. Segovia. (Cal-2019-341). MBC+/EBC-. Oxidaciones.

flag_en PHILIP III (1598-1621). 8 Maravedís (Ae. 6.69g /27mm). 1620. Segovia. (Cal-2019-341). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Oxidations.

Lote 1073

Puja inicial 25€