REYES CATOLICOS (1474-1504). 2 Maravedís. (Ae. 3,12g/25mm). S/D. Granada. (Cal-2019-97). MBC-. Pátina verde
REYES CATOLICOS (1474-1504). 2 Marvels. (Ae. 3.12g/25mm). S/D Grenade. (Cal-2019-97). Almost Very Fine. green patina
Lote 1025