CARLOS III (1759-1788). 8 Reales. (Ar. 26,79g/39mm). 1769. México MF. (Cal-2019-1095). MBC+. Resellos orientales. Bonita pátina.
CARLOS III (1759-1788). 8 Reales. (Ar. 26.79g/39mm). 1769. Mexico MF. (Cal-2019-1095). Good Very Fine. Oriental stamps. nice patina
Martes, 27 Septiembre 2022 | 16:00
Lote 52