FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,99g/39mm). 1811. Valencia GS. (Cal-2019-1439). MBC-. Pátina oscura. Rara.
FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.99g/39mm). 1811. Valencia GS. (Cal-2019-1439). Almost Very Fine. dark patina Weird.
Martes, 27 Septiembre 2022 | 16:00
Lote 193