FERNANDO VII (18080-1833). 8 Reales. (Ar. 26,93g/39mm). 1815. Madrid GJ. (Cal-2019-1269). MBC/MBC+. Pátina oscura.
FERDINAND VII (18080-1833). 8 Reales. (Ar. 26.93g/39mm). 1815. Madrid GJ. (Cal-2019-1269). Very Fine/ Good Very Fine. dark patina
Martes, 27 Septiembre 2022 | 16:00
Lote 158