FERNANDO VII (18080-1833). 8 Reales (Ar. 27,42g/39mm). 1811. Lima JP. (Cal-2019-1242). Busto indígena. EBC-/MBC+.
FERDINAND VII (18080-1833). 8 Reales (Ar. 27.42g/39mm). 1811. Lima JP. (Cal-2019-1242). indigenous bust Almost Extremely Fine/ Good Very Fine.
Martes, 27 Septiembre 2022 | 16:00
Lote 149
Puja inicial 200€