CARLOS III (1759-1788). 8 Reales (Ar. 26,87g/38mm). 1788. México FM. (Cal-2019-1132). MBC/MBC+. Pátina negra.
CARLOS III (1759-1788). 8 Reales (Ar. 26.87g/38mm). 1788. Mexico FM. (Cal-2019-1132). Very Fine/ Good Very Fine. black patina
Lote 991