943 | Monarquía Española

FELIPE V (1700-1746). 1/2 Real. (Ar. 1,44g/16mm). 1738. Sevilla PJ. (Cal-2019-345). MBC+. Preciosa pátina.

flag_en PHILIP V (1700-1746). 1/2 Real. (Ar. 1.44g/16mm). 1738. Sevilla PJ. (Cal-2019-345). Good Very Fine. Beautiful patina.

Lote 943