RUSIA. 1 Rublo. (Ar. 19,99g/34mm). 1898. Nicolás II. (Km59.3). MBC+/EBC-.
RUSSIA. 1 ruble. (Ar. 19.99g/34mm). 1898. Nicholas II. (Km59.3). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Lote 1742