1742 | Monedas Extranjeras

RUSIA. 1 Rublo. (Ar. 19,99g/34mm). 1898. Nicolás II. (Km59.3). MBC+/EBC-.

flag_en RUSSIA. 1 ruble. (Ar. 19.99g/34mm). 1898. Nicholas II. (Km59.3). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.

Lote 1742

Puja inicial 60€