POLONIA. 10 Groszy. (Ar. 2,75g/19mm). 1840. Nicolás I. (Km#113a). EBC-. Bonita pátina.
POLAND. 10 Groszy. (Ar. 2.75g/19mm). 1840. Nicholas I. (Km#113a). Almost Extremely Fine. nice patina
Lote 1715