1715 | Monedas Extranjeras

POLONIA. 10 Groszy. (Ar. 2,75g/19mm). 1840. Nicolás I. (Km#113a). EBC-. Bonita pátina.

flag_en POLAND. 10 Groszy. (Ar. 2.75g/19mm). 1840. Nicholas I. (Km#113a). Almost Extremely Fine. nice patina

Lote 1715

Puja inicial 15€