ESTADOS UNIDOS. 1 Dollar (Ar. 26,67g/38mm)*. 1922. Philadelphia. (Km#150). EBC-/MBC+..
UNITED STATES. 1 Dollar (Ar. 26.67g/38mm)*. 1922. Philadelphia. (Km#150). Almost Extremely Fine/ Good Very Fine..
Lote 1549