1507 | Monedas Extranjeras

DINAMARCA. 2 Coronas. (Ar. 15,02g/31mm). 1930. Copenhague. 60º Aniversario del Nacimiento Christian X. (Km#829). MBC+/EBC-.

flag_en DENMARK. 2 Crowns. (Ar. 15.02g/31mm). 1930. Copenhagen. 60th Anniversary of the Birth of Christian X. (Km#829). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.

Lote 1507

Puja inicial 15€