FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,92g/39mm). 1814. México JJ. (Cal-2019-1326). MBC+. Preciosa pátina.
FERDINAND VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.92g/39mm). 1814. Mexico JJ. (Cal-2019-1326). Good Very Fine. Beautiful patina.
Lote 1089