FERNANDO VII (1808-1833). 2 Reales (Ar. 5,78g/27mm). 1811. Cádiz CI. (Cal-2019-726). Marca de ceca grande. MBC-. Pátina oscura.
FERDINAND VII (1808-1833). 2 Reales (Ar. 5.78g/27mm). 1811. Cadiz CI. (Cal-2019-726). Large mint mark. Almost Very Fine. dark patina
Lote 1058