1053 | Monarquía Española

JOSÉ NAPOLEÓN (1808-1813). 20 Reales (Ar. 27,09g/40mm). 1809. Madrid AI. (Cal-2019-36). Águila grande. MBC+. Preciosa pátina.

flag_en JOSEPH NAPOLEON (1808-1813). 20 Reales (Ar. 27.09g/40mm). 1809. Madrid AI. (Cal-2019-36). big eagle Good Very Fine. Beautiful patina.

Lote 1053

Puja inicial 175€