CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.79g/40mm). 1805. Mexico TH. (Cal-2019-983). MBC+/EBC-. Brillo original.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.79g/40mm). 1805. Mexico TH. (Cal-2019-983). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Original Luster .
Lote 1030