BINEFAR (HUESCA). 25 Céntimos y 50 Céntimos. 25 de Septiembre de 1937. (González: 1228, 1229). EBC/MBC.
BINEFAR (HUESCA). 25 cents and 50 cents. September 25, 1937. (González: 1228, 1229). Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 9 Marzo 2022 | 16:00
Lote 729