GRAN BRETAÑA. 1 Soberano. (Au. 7,97g/22mm). 1910. Eduardo VII. (Km#805). MBC+/EBC-.
BRITAIN. 1 Sovereign. (Au. 7.97g / 22mm). 1910. Edward VII. (Km # 805). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Martes, 21 Diciembre 2021 | 15:00
Lote 2255