ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24,95g/37mm). 1882 *18-82. Madrid MSM. (Cal-2019-51). MBC+/EBC-.
ALFONSO XII (1874-1885). 5 Pesetas. (Ar. 24.95g / 37mm). 1882 * 18-82. Madrid MSM. (Cal-2019-51). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 974