AMADEO I (1871-1873). 5 Pesetas. (Ar. 24,91g/37mm). 1871 *18-71. Madrid SDM. (Cal-2019-1). EBC-. Preciosa pátina.
AMADEO I (1871-1873). 5 Pesetas. (Ar. 24.91g / 37mm). 1871 * 18-71. Madrid SDM. (Cal-2019-1). Almost Extremely Fine. Beautiful patina.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 950