CARLOS IV (1788-1808). 2 Escudos (Au. 6,75g/23mm). 1805. Madrid FA. (Cal-2019-1312). MBC+/EBC-. Marcas en anverso.
CARLOS IV (1788-1808). 2 Escudos (Au. 6.75g / 23mm). 1805. Madrid FA. (Cal-2019-1312). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Markings on the obverse.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 807