CARLOS IV (1788-1808). 2 Escudos. (Au. 6,66g/22mm). 1793. Madrid MF. (Cal-2019-1279). MBC-. Ligera pátina irisada.
CARLOS IV (1788-1808). 2 Escudos. (Au 6.66g / 22mm). 1793. Madrid MF. (Cal-2019-1279). Almost Very Fine. Light iridescent patina.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 799