FELIPE IV (1621-1665). 16 Maravedís. (Ae. 3,70g/26mm). 1664. Córdoba T. (Cal-2019-445). EBC-/MBC+.
FELIPE IV (1621-1665). 16 Maravedís. (Ae. 3.70g / 26mm). 1664. Córdoba T. (Cal-2019-445). Almost Extremely Fine/ Good Very Fine.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 678