PESOS BIZANTINO. 1 Uncia cuadrada. (Ae. 25,87g/22mm). Siglo V-Siglo VII d.C. MBC.
BYZANTINE PESOS. 1 square unit. (Ae. 25.87g / 22mm). 5th-7th century AD Very Fine.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 539