ALFONSO XIII (1885-1931). 1 Peso. (Ar. 24,96g/37mm). 1897. Manila SGV. (Cal-2019-122). EBC-/EBC. Preciosa pátina.
ALFONSO XIII (1885-1931). 1 Weight. (Ar. 24.96g / 37mm). 1897. Manila SGV. (Cal-2019-122). Almost Extremely Fine/ Extremely Fine. Beautiful patina.
Jueves, 11 Noviembre 2021 | 11:00
Lote 1051