VANDELLOS (TARRAGONA). 25 Céntimos y 50 Céntimos. (1937ca). (González: 10590, 10592). Raros. MBC+/EBC.
VANDELLOS (TARRAGONA). 25 Cents and 50 Cents. (1937ca). (González: 10590, 10592). Rare Good Very Fine/ Extremely Fine.
Miércoles, 28 Julio 2021 | 16:00
Lote 3035