ANTILLAS HOLANDESAS. 10 Gulden. (Ar. 25.25 / 38mm). 1978. (Km # 20). EBC-
NETHERLANDS ANTILLES. 10 Gulden. (Ar. 25.25 / 38mm). 1978. (Km # 20). Almost Extremely Fine
Miércoles, 21 Julio 2021 | 12:00
Lote 1094