CIRERER DEL LLOBREGAT (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. 24 de Junio de 1937. (González: 7597, 7598). Inusuales. EBC+/MBC.
CIRERER DEL LLOBREGAT (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. June 24, 1937. (González: 7597, 7598). Unusual Good Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 5 Mayo 2021 | 16:00
Lote 706