CARME (BARCELONA). 50 Céntimos y 1 Peseta. (González: 7399/00). Raros. MBC/EBC.
CARME (BARCELONA). 50 Cents and 1 Peseta. (González: 7399/00). Rare Very Fine/ Extremely Fine.
Miércoles, 5 Mayo 2021 | 16:00
Lote 696
Puja inicial 60€