BELLVEI DEL PENEDES (TARRAGONA). 25 Céntimos, 50 céntimos y 1 Peseta. Junio 1937. (González: 6998, 6999, 7001). Raros. EBC/MBC.
BELLVEI DEL PENEDES (TARRAGONA). 25 Cents, 50 Cents and 1 Peseta. June 1937. (González: 6998, 6999, 7001). Rare Extremely Fine/ Very Fine.
Miércoles, 5 Mayo 2021 | 16:00
Lote 684