JOSE NAPOLEON (1808-1813). 20 Reales. (Ar. 26,78g/40mm). 1810. Madrid. AI. Aguila grande. (Cal-2019-37). EBC. Preciosa pátina
JOSE NAPOLEON (1808-1813). 20 Reales. (Ar. 26.78g / 40mm). 1810. Madrid. AI. Big eagle. (Cal-2019-37). Extremely Fine. Lovely patina
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 947
Puja inicial 350€