FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,93g/39mm). 1824. Madrid. AJ. (Cal-2019-1278). MBC+/EBC-. Rayitas. Escaso.
FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.93g / 39mm). 1824. Madrid. AJ. (Cal-2019-1278). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Scratch. Scarce
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 891