FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26,88g/39mm). 1815. Madrid. GJ. (Cal-2019-1269). MBC+/EBC-. Rayitas de limpieza. Escasa.
FERNANDO VII (1808-1833). 8 Reales. (Ar. 26.88g / 39mm). 1815. Madrid. GJ. (Cal-2019-1269). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Scratch cleaning. Limited.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 888