CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 27,04g/39mm). 1803. Sevilla. CN. (Cal-2019-1065). MBC+. Preciosa pátina irisada. Escasa.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 27.04g / 39mm). 1803. Sevilla. CN. (Cal-2019-1065). Good Very Fine. Beautiful iridescent patina. Limited.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 846