CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26,86/40mm). 1796. México. FM. (Cal-2019-959). MBC+/EBC-. Resellos orientales.
CARLOS IV (1788-1808). 8 Reales. (Ar. 26.86 / 40mm). 1796. Mexico. FM. (Cal-2019-959). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Oriental reseals.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 793