FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26,97g/39mm). 1744. México. MF. (Cal-2019-1466). EBC-. Bonita pátina.
FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26.97g / 39mm). 1744. Mexico. MF. (Cal-2019-1466). Almost Extremely Fine. Nice patina.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 657