FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26,82g/39mm). 1739. México. MF. (Cal-2019-1453). MBC+/EBC-. Precioso tono.
FELIPE V (1700-1746). 8 Reales. (Ar. 26.82g / 39mm). 1739. Mexico. MF. (Cal-2019-1453). Good Very Fine/ Almost Extremely Fine. Gorgeous shade.
Miércoles, 28 Abril 2021 | 16:00
Lote 653
Puja inicial 200€